• Domowy hotel

  Prowadzimy domowy hotel, gdzie psiaki mieszkają z nami w 100% domowych warunkach. Mają swobodę ruchu po domu i ogrodzie. Zawsze towarzyszy im człowiek. Nie używamy klatek czy kojców.
  +Read More
 • Psi fryzjer

  Prowadzimy salon psiej pielęgnacji, gdzie nie tylko Twój shih tzu czy york wyjdą z nowa fryzurą , ale i także Twój Berneńczyk czy Dog niemiecki zostanie wykąpany.
  +Read More
 • Hodowla whippeta

  Prowadzimy domowa hodowlę charta angielskiego-whippeta. Zarejestrowaną w Polskim Związku Kynologicznym. Nasze psiaki są kochane i mają wiele sukcesów wystawowych.
  +Read More
 • 1
 • 2
 • 3

Psi Fryzjer

ych czworonożnych klientów przygotowaliśmy:

- kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne - strzyżenie, trymowanie, stylizacja psich fryzur na życzenie klienta oraz według wzorców FCI, strzyżenie psów nierasowych, rozczesywanie skołtunionej sierści, zabiegi długotrwale regenerujące włos, kąpiele pielęgnacyjne, lecznicze, oczyszczające, „na sucho” oraz aromaterapeutyczne, odżywki i maski na włos, obcinanie pazurów, czyszczenie i depilacja uszu, zwalczanie insektów i usuwanie kleszczy,


-Do każdego pieska podchodzę indywidualnie, poświęcając mu tyle czasu, ile będzie potrzebował. Absolutnie nie usypiam zwierząt i nie korzystam z chemicznej pomocy przy uspokajaniu psa.


-*Ceny podane poniżej są cenami orientacyjnymi. Cena końcowa jest zależna od stanu psa i jego zachowania oraz od aktualnej promocji. W celu ustalenia ceny usługi i umówienia wizyty, zapraszam do kontaktu telefonicznego.

ceny podane od – zależy od stanu psa kąpiel z odżywką , obcinanie pazurów , czyszczenie uszu i poduszek trymowanie ,kąpiel , obcinanie pazurów ,czyszczenie uszu kąpiel, strzyżenie ,czyszczenie uszu obcinanie pazurów

york

shih tzu

maltańczyk

bolończyk

bichon

45 _ 70

west

kawalier

45 90 70

Parson 

jack russell

35 90 * cena dla psów większych „w typie” 110 zł  -
sznaucer miniatura 45 - 90

fox terrier

airdale terrier

50 - 100

owczarek niemiecki 

golden

lablador

100 - -
berneńczyk 130  - -

Samoyed 

bernardyn

chow-chow

150  - -
spaniel 40 100 90
dog niemiecki 100 -  -